Maintenance Manager

Puratos Latvia pārstāv pasaulē vienu no vadošajiem maizes un konditorejas izejvielu ražošanas uzņēmumiem. Puratos klientiem pazīstams ar augstas kvalitātes produkciju un inovatīviem risinājumiem. Puratos grupas uzņēmumi ir pārstāvēti vairāk nekā 100 pasaules valstīs.

Puratos Latvia uzņēmuma pamata nodarbošanās ir augļu un ogu izejvielu ražošana jogurta, saldējuma, maizes un konditorejas pārstrādes uzņēmumiem. Tāpat Puratos Latvia uzņēmums ražo preču zīmes “Pūre” produktus.

Puratos Latvia SIA aicina darbā

TEHNISKĀS NODAĻAS VADĪTĀJU

Darbinieka galvenie uzdevumi: organizēt struktūrvienības darbu, lai nodrošinātu ražošanas iekārtu nepārtrauktu darbību. Veikt regulārus uzlabojumus, nodrošinot efektīvu un rezultatīvu sniegumu saskaņā ar uzņēmuma mērķiem un KPI.

Amata pienākumi:

  • Plānot, vadīt un organizēt ražošanas un citu iekārtu apkalpošanas, ekspluatācijas un remonta darbus, izvērtējot ražošanas prioritātes
  • Organizēt uzņēmumā esošo bīstamo iekārtu apkalpošanas, ekspluatācijas un remonta darbus, nodrošināt to uzskaiti un pārbaudi atbilstoši normatīvo aktu prasībām
  • Piedalīties jaunu risinājumu un tehnoloģiju ieviešanā, sniegt priekšlikumus īstermiņa un ilgtermiņa investīcijām ražošanas iekārtu un rūpnīcas tehniskā stāvokļa uzlabošanai
  • Aktīvi piedalīties Capex projektu īstenošanas procesā
  • Organizēt un kontrolēt savā pakļautībā esošo darbinieku darbu, plānot darba grafiku un organizēt veicamos darbus, izvērtējot ražošanas prioritātes
  • Veikt pakļautībā esošo darbinieku novērtējumu un sniegt regulāru atgriezenisko saiti, veicināt darbinieku prasmju attīstību un savstarpējo aizvietojamību
  • Organizēt sadarbību ar ārpakalpojuma uzņēmumiem par rūpnīcas uzturēšanai nepieciešamajiem pakalpojumiem
  • Vadīt un ieviest pasākumus, lai novērstu neplānotus ražošanas iekārtu un sistēmu bojājumus un avārijas situācijas, kas izraisa iekārtu dīkstāves
  • Plānot un sekot līdzi nodaļas budžetam, nodrošināt izmaksu kontroli un optimizāciju
  • Piedalīties jaunu ražošanas iekārtu un līniju ieviešanas darbos

Amata prasības:

  • Augstākā izglītība inženierzinātnēs, mehānikā vai citā ar darbu saistītā nozarē
  • Rezultatīva darba pieredze līdzvērtīgā amatā ražošanas uzņēmumā
  • Teicamas organizatora spējas
  • Komandas vadības pieredze
  • Spēcīga kompetence problēmu risināšanā
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Iniciatīva un vēlme nepārtraukti mācīties, pilnveidoties
  • Pozitīva attieksme, spēja strādāt komandā un labas komunikācijas prasmes
  • Lieliskas datorprames, vēlamas AUTOCAD lietošanas iemaņas

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu atbilstoši darba pieredzei no 2880 EUR bruto mēnesī. Ar labāko kandidātu/-i par atalgojumu noteikti vienosimies
  • Strādāt augsta līmeņa, uz rezultātu orientētā profesionāļu komandā
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Dienesta automašīnu
  • Subsidētu ēdināšanu
  • Mobilā telefona izmaksu segšanu
  • Karjeras izaugsmes iespējas gan Latvijā, gan Puratos grupas ietvaros vienā no inovatīvākajiem pārtikas uzņēmumiem pasaulē

Darba vieta : Pūre, Daigones iela 22,Tukuma novads

Vairāk informācija par uzņēmumu www.puratos.com vai zvanot 29133335

CV un pieteikumu vēstuli sūtīt uz darbs @puratos.com

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA Puratos Latvia (Reģ. nr. 40003204932).