Sales Representative

Puratos grupa je internacionalna kompanija, sa sedištem u Belgiji, koja u svom vlasništvu ima preko 70 fabrika širom sveta i koja svoje proizvode prodaje u više od 100 zemalja. Još od osnivanja 1919. godine pa sve do danas, ostali smo poznati po tome što vodimo računa kako o našim kupcima, tako i o našim zaposlenima. Zbog ovakvog pristupa razvili smo se u uspešnu kompaniju u kojoj građenje odnosa od poverenja omogućava planiranje i ispunjenje dugoročnih ciljeva.

U skladu sa našom vizijom i misijom, u Puratosu duboko verujemo da kvalitet naših zaposlenih, dovodi do uspeha kompanije na globalnom nivou. Naše čvrsto uverenje je da će nam različita iskustva, znanja, ideje i veštine zaposlenih pomoći da izgradimo još jaču globalnu organizaciju.

Kako bismo ojačali naš tim u Beogradu, u potrazi smo za kandidatom za poziciju:

Komercijalista

(Beograd, Srbija)

Potrebno je da imaš:

  • Minimum 3 godine iskustva u prodaji
  • Srednjoškolsko ili više obrazovanje, poželjno ekonomske ili tehničke struke
  • Poznavanje rada u MS Office
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačku dozvolu B kategorije

Bilo bi dobro da imaš:

  • Iskustvo u prehrambenoj industriji (pekarstvo, poslastičarstvo, konditori...)

Opis posla, odgovornosti i zaduženja koje pozicija pokriva:

  • Vrši prodaju robe na terenu i odgovoran je za permanentan rad sa kupcima na terenu, te rad na njihovom zadovoljstvu saradnjom sa Puratos doo
  • Radi na ostvarivanju zadatih prodajnih ciljeva i planova
  • Odgovara za izradu nedeljnog i mesečnog  izveštaja prodaje
  • Odgovara za izradu izvešataja o realizovanim posetama kupcima
  • Odgovara za pribavljanje i ispravno popunjavanje dokumenata koja prate prodaju, kao i za njihovo blagovremeno prosleđivanje na knjiženje
  • Odgovara  za izradu i ažuriranje baze podataka kupaca na svom delu terena
  • Prati kompletnu situaciju na tržištu/terenu, uključujući tu i informacije o konkurenciji i konkurentskim proizvodima (cene, kvalitet, uslovi prodaje), prenosi informacije nadređenima i predlaže adekvatne aktivnosti
  • Odgovara za održavanje kontakata sa kupcima na svom delu terena, širenje mreže kupaca, identifikovanje novih poslovnih mogućnosti, te razvijanje potencijalnih klijenata, a sve u cilju unapređenja prodajnih rezultata
  • U saradnji sa Regionalnim menadžerom prodaje, obezbeđuje usklađenost prodajnih i marketinških aktivnosti na svom delu terena
  • Aktivno sarađuje sa drugim kolegama u kompaniji, trudeći se da kroz tu saradnju promoviše vrednosti kompanije
  • Prati novine i dešavanja na tržištu, daje predloge nadređenima za eventualne implementacije istih u kompaniji

Mi ti nudimo:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj, u okviru multinacionalne kompanije
  • Saradnju sa odličnim timom, kako lokalno, tako i regionalno i globalno
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Odličan balans privatnog i poslovnog života
  • Mogućnost napredovanja i priliku za internacionalnu karijeru unutar Puratos grupe
  • Stimulativan model Performance Management-a, kao i mesečni Reward model

Ako želiš da budeš deo tima koji stvara vodeće proizvode na tržištu, namenjene za pravljenje najukusnijih kolača i peciva, prijavi se na naš oglas!