Technical Demonstrator Confectionery

TECHNOLOG CUKIERNICTWA

Warszawa

Puratos to międzynarodowa firma oferująca pełną gamę innowacyjnych produktów, surowców i wiedzy specjalistycznej w zakresie zastosowań dla sektora piekarniczego, cukierniczego i czekoladowego. Nasza siedziba główna znajduje się na obrzeżach Brukseli (Belgia), gdzie firma została założona w 1919 roku. W Polsce centrala znajduje się w Kostrzynie k/Poznania. Mamy tu biura, dwa zakłady produkcyjne (w tym polew czekoladowych), Centrum Innowacji oraz magazyn. Obecnie zatrudniamy ponad 10.000 osób w ponad 80 krajach na całym świecie. Także Ciebie chcemy zaprosić do współpracy!

Misja stanowiska

Misją stanowiska jest ciągła analiza portfolio cukierniczego firmy, kreowanie nowych aplikacji cukierniczych, inspirowane działu sprzedaży oraz klientów
do wdrażania produktów Puratos i budowania swojej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Twoje zadania i odpowiedzialności

  • Aktywne promowanie pełnej gamy produktów Puratos z zakresu cukiernictwa
  • Wdrażanie nowych produktów i  aplikacji cukierniczych
  • Prowadzenie szkoleń i pokazów technologicznych dla sił sprzedaży Puratos
  • Prowadzenie szkoleń i pokazów technologicznych dla naszych klientów
  • Realizacja pokazów technologicznych
  • Budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych
  • Ciągła ewaluacja naszych produktów, a także analiza produktów obecnych na rynku
  • Współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu w zakresie tworzenie nowych aplikacji cukierniczych z wykorzystaniem całego portfolio produktów Puratos
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi w centrali odpowiedzialnymi za Cukiernictwo
  • Współpraca z całym zespołem Technologów, praca w Centrach Innowacji, ze szczególnym uwzględnieniem opieki nad Centrum Innowacji w Warszawie
  • Raportowanie wizyt oraz projektów wg standardów firmy
  • Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności

Co buduje naszą unikatową kulturę? Puratos Magic

  • Efektywna komunikacja
  • Praca zespołowa i aktywna współpraca
  • Umiejętność adaptacji do różnych kultur
  • Integracja i etyka w działaniu
  • Zarządzanie potrzebami klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Pasja w realizacji powierzonych zadań

Wymagane doświadczenie i umiejętności

  • Wykształcenie minimum zawodowe w zakresie Technologii żywności, Żywienia człowieka, Cukiernictwa
  • Wymagane doświadczenie w pracy w branży cukierniczej min. 5 lat
  • Znajomość branży cukierniczej
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji produktowych na poziomie ekspert
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne – ustalanie priorytetów, planowanie działań
  • Myślenie kreatywne w kontekście produktu
  • Wiedza technologiczna z zakresu żywienia i praktyczne doświadczenie w jej wykorzystywaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji – WARUNEK KONIECZNY
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań promujących produkty cukiernicze albo cukiernicze własnego wykonania w SM

Oferujemy

  • Stabilną pracę w zgranym zespole;
  • Umowę o pracę, pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na życie UNUM, opieka medyczna Medicover, PPK;
  • Narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy z możliwością prywatnego użytkowania;
  • Pracę w nowo wybudowanym Centrum Innowacji w Warszawie, z doskonałą przestrzenią do kreacji nowych produktów;
  • Unikatowy system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Nieograniczone możliwości rozwoju w Polsce i na świecie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.puratos.pl/pl